KONST / Litografier / Färglitografi 12769343
nr 1276 9343
Adrian van Arkel
(1924-2006), Sverige
Färglitografi, Södermalm. Signerad, numrerad 237/330. Motivet: 44x58 cm
Utrop:
500 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:42:18
Adrian van Arkel
Läs mer om Adrian van Arkel